Ora g shock

Shitet nga: Liridon 17 Gsh 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet g shok origjinal nga gjermania .ora eshte e paperdorur,dhe ka garancion 2 vjet ne gjermani ,ora eshte ne gjendje te rregullt e paperdorum,.pasi osht origjimal ujt nuk i hin.le te therrasin vetem bleresit serioz ne numrin 045373620.ose ne viner 049233371
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim