Watch apple

Shitet nga: Arbnor Hajrizaj 26 Shk 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Unisex
Eshte on wrist u80 dhe ka mundesi kyqje edhe me android , apple dhe nokia.
Nese eshte dikush i interesuar ndonje me shumice ateher çmimi eshte me i ulet, ju falemnderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim