Modele per koleksion

Shitet nga: limi Dje 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Punojme modele te ndryshme sipas porosise dhe deshire per koleksion pijesh !
Na vizitoni ne Facebook ne kete adrese : Limi & AG-Pronari Florim S Ferati !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim