Zmadhus(pajoqall)

Shitet nga: Kushtrim 10 Tet 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shes zmadhus (pajoqall) per muzik ne vetur firma kenwod bash me to edhe buferin pioneer original jon qmimi i diskutushem ose bejm ndrrim me ndonje telefon celular qmimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim