Sint korg pa 3x

Shitet nga: korg pa 3x 21 Tet 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
sint korg pa 3x i ri me sint vjen komplet seti me te gjitha llojet e ritmave duke filluar nga baladat gena kenge te vjetra qytetare shota arabik dhe shume gjera tjera live duke mos haruar defat tupanat e shumica e tyre e punuar me intro me se profesionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim