KORG M3 dhe KORG PA2x pro 256 RAM

Shitet nga: VALI 04 Maj 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR   1 600 EUR

Komuna: Burim
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes KORG M3 ne gjendje shume te mire...
Per me shume info mund te thirni edhe ne VIBER ne ket nr qe eshte ne shpallje: 00386-49-63-93-51
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim