Korg pax2 dhe korg Triton Sudio me MOSBOARD

Shitet nga: agron 06 Dhj 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Komuna: Burim
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Ne gjendje perfekte pune pa 2 e ka ram memory 256 Triton Studio asht me MOSBOARD full ngjyra shum tmira Saksofona Saza Surla me zhag Qifteli per qdo not e shum tjera fjal jan te teperta te interesuarit mund te Telefonojn..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim