Yamaha tyros. 2

Shitet nga: Zek 13 Shk 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Burim
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Ne gjende te rregullt e komletume me ritma mund te kotaktoni 045-292952
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim