korg pa 3x 61 2200e

Shitet nga: korg pa 3x 09 Qer 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Burim
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes korg pa 3x me rm 128 2200e kurse
rm256 mund te ofrohet sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim