korg

Shitet nga: agron 20 Tet 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Burim
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
korg pax 2 dhe korg riton studio me moss board shum shum ngjendje tmir pune per ma shum telefono
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim