4 basa ev sba760aktiv.

Shitet nga: gazmend 19 Gsh 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Burim
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
4 basa 15inq.......ev sba 760 shum ne gjendje perfekte....shiten komplet..4 copat.......ka mundesi nderrimi..me basa pasiv rcf18inq.....po perparsi ka sllevi dynacord pm2600.....flm....044527641.........+38649527641viber........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim