Mikset dhe satelita

Shitet nga: nazi 04 Sht 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Burim
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mikset me fuqi 1400wat dhe dy satelita Omnitronic qe jan ka 800 wat jan per live dhe per dj shum te fort mundeni mu ardh mi provu ne gjdo menyr bindeni vet se sa kan fuqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim