Mikset

Shitet nga: Ardijan 14 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Burim
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mikseten shum teper ngjendje trregullt ka 99efekte osht gjermon arsyja pse pe shes se sum vyn pak e perdorne osht...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim