dynacord powermate 1000

Shitet nga: dynacord 26 Tet 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

799 EUR

Komuna: Burim
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes mixeten dynacord powermate 1000 2x500w
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim