mikset

Shitet nga: nazi 28 Gsh 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Burim
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes ose ndrroj ket mikset eshte e re e pa perdorur kurr me ka ardh prej jashti edhe epershtatshme per studio, dj dhe live bindesh vet se qfar ehoo ka dhe qfar efektesh shum te mira Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim