Pikinez

Shitet nga: Fatjon Gjoci 22 Pri 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Quhet piki ka 6 muaj gjinia femer . edht e vogel ka deshir te luaj sidomos me femi . mund te kontaktoni ne viber dhe whatsapp si dhe ne fb : Fatjon Gjoci. OSE Ndrrim m hasky femer dhe un shtoj dhe ca para
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim