Haski

Shitet nga: Liridon 01 Mar 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
E shes haskin femer mosha 11muj osht shum e ngushme dhe e dashur arsyja se po e shes i kom 2e spo muj mi kqyr dyt haski femer osht e kuqe pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim