Husky

Shitet nga: Deme 22 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
Husky , 1 vjet e 2 muaj , i vaksionuar , Qen shum i mir per roje , per te luajtur me femije , dhe shum shoqerues , Arsya e shitjes eshte sepse jam ne pune dhe nuk ka kush te kujdeset per te .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim