Kudren me gjith klysh

Shitet nga: klysht 26 Dhj 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
shes kudren me gjith klysh kudra asht 2 vjeq klysht i kan nga 5 jav arsyeja e shitjes asht se kudra asht e shtir per oborr nuk me konvenon ashtu edhe kam shum qen kudra shkonnn shum mir me delee veq duhet te ket kujdes qobanii me ta se ju lshohet kalimtarve te rashtit dhe i han per ata e hjekuu asht taman e sharit qmimi me marveshje kudra ka 3 klysh 1 mashkull e 2 femna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim