Kyshi

Shitet nga: ferat 04 Nën 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet klyshi femer rac e paster sharri klyshi I ka 5muj o agresiv per njerz te hush dhe ka links shum te Mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim