PASTOR BELG MALINOIS

Shitet nga: 045645241 15 Gsh 06:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
SHES KLYSHET 2 muaj

KLYSHET
MASHKUJ 100 E
FEMRA 50 E
JAN TE VAKSINUAR ,TE PASTRUAR NGA PARAZITET,EDHE 4 KELYSH I KAM 2 MASHKUJ DHE 2 FEMRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim