Pastor gjerman

Shitet nga: ... 03 Dhj 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pastor gjerman shum te mir origjinal eshte 62 cm eshte agresive per te huajt dhe eshte shum e mir per oborr dhe e besueshme per pronarin ju garantoi dhe eshte 11 muajshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim