QEN

Shitet nga: xxxx 15 Tet 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet rudi mosha 3 vjet tash osht qen i mir per familjar dhe agresiv per te huaj skom mundesi me mbajt kjo oshtedhe arsyeja pse shitet te interesuarit le te lajmrohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim