Qen 20 muaj

Shitet nga: Durim 03 Jan 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes ket qen shum osht i mir dhe agresiv
Qeni i ka 20muj'
Nr049556570'
Edhe viber muni me shkrujt ket nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim