Qen gjysme pikimez

Shitet nga: Fatjon Gjoci 24 Shk 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
Eshte e vogel , e menqur , e bukur dhe gjithqka qe i nevoitet nje qeni ju nuk ju ka mbetur veten te thirrni ne numrin 049429115 mund te me gjeni edhe ne viber ju faleminderit...per me shum thirr dhe shiko
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim