Qen sharrit dhe Pitbull

Shitet nga: Ff 27 Nën 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pitbull amerikan 14 muj dhe klysh te sharrit 5 muj e gjys te dy jan femra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim