Qen

Shitet nga: Dardani 22 Shk 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   120 EUR

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni i ka 18 muj osht shum i mir per oborr dhe shum agresiv per njerz dhe teper luftarak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim