Qeni i sharit

Shitet nga: 049556570 17 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
Ket qen ekom qe disa jav,skush nuk mu ka lajmru,qeni osht i ri nga pa siguria per ta mbajtur jom i detyruar qe ta shes.sepse osht kogja agresiv,osht tamon per ata qe kan ferm spo depo qeni osht me shendet mir dhe shum i zhvilluar duke pas parasysh qe nuk ka mbi 1vit per inf na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim