Shiten klysh te races paster rottweilerit

Shitet nga: Meriton 18 Tet 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten klysh te races paster rottweilerit,te intersuarit munden me ardh mi pa prind e klyshve dhe me u bind per race
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim