Shitet Husky

Shitet nga: Alban 12 Dhj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet husky, i vaksinuar dhe ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim