minake e mir

Shitet nga: DUrim 06 Jan 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
Kush osht i interesum per ket minake le tum lajmrohet ne ket nr049556570
Osht e kogja agresive dhe e mir per me mbajt afer ferme kush ka
Arsyja pse po e heku osht se mu kan bo shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim