shitet rudii

Shitet nga: xxxx 22 Sht 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin rud sepse skom munsi me e majt
qeni osh i mir per familjar dhe agresiv mesatar te interesuarit let lajmrohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim