Shes duj te sans dhe kashtes

Shitet nga: Mm 17 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes duj te sans dhe kashtes çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim