Shiten Gjelat Bio

Shitet nga: Arion 16 Mar 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shiten gjelat bio , te ushqyer me drith kollomoq dhe grur .
Kamë edhe vez ( vo ) te katunit per shitje .

Ju që jeni te interesuar thirrni ne nr telefoni 044 495 618 ndodhem ne periferi të Istogut .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim