Skateboard

Shitet nga: Elion 20 Jan 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shitet ose ndrrohet me ski, kepuce te skijimit apo veshje skijimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim