skinboard ipo sa ardhun nga jasht

Shitet nga: skinboard 23 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Osht i.mir per ma shum me kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim