Veshje kombetare

Shitet nga: veshje Kombetare 12 Dhj 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Për femra
Shes veshje kombetare e cila eshte e perdorur vetem dy here dhe edhe e ruajtur mjaft mir .
Mund te na kontaktoni ne nr: 045896183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim