Kmisha te ndryshme me shumic

Shitet nga: fitim 24 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Për meshkuj
Kemi kmisha te ndryshme dhe te gjitha madhsive dhe ngjyrave qe shihen ne foto po kemi me mang te shkurta dhe te gjata jan me shumic per me shum kontaktoni ne nr e telefonit dhe ne viber !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim