Agregat

Shitet nga: Besnik 23 Krr 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   2 000 EUR

Komuna: Burim
Shitet agregati 9.5kw,indrustrial i ushtrisë gjermane,monofaz dhe trefaz,dhezet n qels.motorr doich pa zhurm


Qmimi me marrëveshje

Per më shum info kontaktoni ne numrat e telefonit 044/049-282-109
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim