BRENER ( FLAKHEDHES) ME NAFTE

Shitet nga: Lirimi 04 Shk 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
SHESE BRENER (FLAKHEDHES) PER NXEMJE QENDRORE ME NAFTE : BRENERI ESHTE I RI I PA PERDORUM VETEM TESTI JU KA BA DHE KA KAPACITET DERI NE 60 kW. BASHKE ME TE ESHTE EDHE FILTERI I NAFTES:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim