Besi-Kom dyer,dritare,roleta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi-Kom 12 Pri 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
punojme dyer ,dritare,roleta nga pvc sipas porosis te gjitha llojet ,te gjitha materjalet,te gjitha ngjyrat ,si dhe dyer,dritare nga druri sipas porosis ju mirpresim,prodhimet tona mund ti gjeni edhe ne Besi-Kom facebook si dhe ne www.besi-kom.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim