Bilardo Rrakitaqki

Shitet nga: Mehmet 14 Jan 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shitet bilardo dhe rrakitaqki ne gjendje te mir...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim