Biliardo

Shitet nga: Sinan 01 Dhj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Burim
Shit-et Billiardo nr 8
me kater shkopinjët dhe tavolinen e shkopinjëve
si në foto


për informata shtese ne tel : 045-340-885
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim