Dru

Shitet nga: Florim 16 Sht 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Burim
Shes 10metra dru qarr dhe bung te Perzime,drut Jane prej malit tem,Jane pre nkit vit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim