Fave T2

Shitet nga: Shaban 20 Mar 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Burim
Fave T2 , Dizell, 1.9 , gjendje shume te mire dhe I rigjestruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim