Frigoriferin vitrin.

Shitet nga: Ardian 24 Mar 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Frigoriferi eshte ne gjendje te rregullt esht i ri paperdorur .Eshte i gjate 2.50m,ka sistem te mbyllur dhe te hapur..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim