KALKULATOR PROFESJONAL PER FAKULTET TEKNIK.

Shitet nga: Berisha 04 Dhj 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR   4 EUR

Komuna: Burim
KALKULATORET JANE TE FIRMES --CASIO fx-82solar -JANE TE ARDHUR NGA HOLANDA DHE JANE PERDORUR NGA STUDENTAT E FAKULTETIT TEKNIK GJITHSEJT JANE 300 COPE.QMIM TJETER PER BLERES ME SHUMIC.BAJ EDHE NDRRIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim