Ofroj me QERA: TENDA, per Ahengje te ndryshme dh..

Shitet nga: bledar 29 Dhj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Dimenzionet e TENDAVE (shotorrave) jan 18m x 6m.. edhe mund ta zgjatim edhe ta shkurtojm sipas deshires suaj

Edhe ndriqimin e kan, gjat nates

Transportin dhe montimin e bejm GRATIS..

Me shum korrektsi dhe pun profesionale dhe qmime te volitshme

Adresa.; Rastavic-Deqan tel.; 044/725-610 & 044/375-736 facebook.. bledi rastavic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim