REZERVARE ( TANK )

Shitet nga: Lirimi 18 Mar 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
SHESE REZERVARIN 1000 LITERSH PER NAFTE : REZERVARI ESHTE I PA PERDORUM DHE ESHTE I HEKURIT;
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim