Rrotoballa të jongjës dhe Sillazh të misrit

Shitet nga: Shaban 24 Jan 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
7 Rrotoballa të jongjës-tërfojës 9 vjeqe,çmimi 45.00€ për copë
5.000 kg sillazh të misrit dhe ,çmimi 0.10€ për kg.
20 dongji kasht,çmimi 1.2 € për copë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim